lahko dostupna pozicka profiles | facebook

Chcem si požičať

Posledný žiadateľ: Alexandra, Žilina

PaniAlexandra požiadala o 5 000 €

Výhody pôžičky

Vysoké percento schválení

Pôžičky, ktoré sprostredkujeme majú vysoké percento schválených žiadostí.

Okamžité spracovanie žiadosti

Vašu žiadosť okamžite spracuje automatizovaný systém.

Pôžička na mieru do 6 000 €

Nastavte si všetky parametre podľa svojich možností a potrieb.

Referencie

“ Vaša pôžička mi skutočne pomohla, keď som peniaze potrebovala veľmi rýchlo. Už druhý deň som ich držala vo svojich rukách. Vynikajúce riešenie pre nečakané situácie. “

Alexandra, Kladno

Máte záujem o online pôžičku aj vy?

Kliknite na tlačidlo “Chcem si požičať“ a vyberte si pôžičku podľa vašich požiadaviek

Chcem si požičať

Dnes už o pôžičku požiadalo 85 klientov.
Pridajte sa k nim aj vy!

DPMŽ - Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o.

Aktuálne informácie 17.10.2019 Jesenné prázdniny a posilnená doprava pri príležitosti Pamiatky zosnulých. V dňoch 30.10 a 31.10.2019 bude platiť prázdninový režim MHD a zároveň v dňoch 1.11. a 2.11.2019 bude posilnená preprava na linke č. 31 pri príl

METRO | Veľkoobchod potravín a ďalšieho tovaru |

METRO Cash Carry SR ponúka podnikateľom výber zo širokého sortimentu potravinárskeho aj nepotravinárskeho tovaru na jedinom a ľahko dostupnom mieste.

Liturgický kalendár - 25. 10. 2019

Cudzincov privediem na svoj svätý vrch. Toto hovorí Pán: „Zachovajte právo, konajte spravodlivo, lebo je blízko moja spása, už príde, aj moja spravodlivosť, už sa zjaví.

BILLA | Kvalita pre každého

Ak siželáte dostávať náš newsletter, zadajte prosím Vašu e-mailovú adresu. Prihlásením sa na odber newslettera súhlasíte s Vyhlásením o spracovaní osobných údajov.

Národné centrum zdravotníckych informácií

dnešným dňom sa už lekári, ktorí používajú Windows XP nepripoja na služby erecept vo VšZP. VšZP od novembra 2018 informovala dodávateľov IS PZS, že k 15.10.2019 dôjde k vypnutiu starej TLS 1.0 RSA šifry, ktorú Windows XP s IE8 používajú.

-Železnice Slovenskej republiky

Vieme o všetkom, čo sa deje na našich tratiach. ŽSR sú manažér infraštruktúry, zabezpečujú prevádzku dráh a riadenie dopravy.

ANTIK Telecom

Vyskúšajte najrýchlejší 1Gbit internet, ušetrite na telefonovaní a sledujte najviac TV staníc v SR. Klientov neviažeme zmluvou ale stále kvalitnejšími službami za férovú pevnú cenu.

MHD Bratislava• Bratislava

25.10.1978 (pred 41 rokmi) V októbri 1978 bolo pokusne zavedené automatizované hlásenie zastávok z magnetofónovej pásky. Prototyp zariadenia firmy Tesla Bratislava bol pokusne nainštalovaný v električke K2 #390.

- Videoarchív televízie Markíza s jedinečnou ...

Online videopožičovňa, TV archív, najnovšie filmy, najnovšie seriály. Prémiové tituly Okrem VOYO predplatného máte možnosť vidieť prémiové tituly, ktoré nie sú súčasťou predplatného balíka.

- oficiálna internetová stránka

Krok 1: Najprv nájdi pre Ludvika na svojej stránke nejaké pekné miesto. Potrebuje presne 250 pixelov na šírku a 350 pixelov na výšku. Uisti sa, že Ludvik bude do stránky sedieť.