obce žiadali pre školy peniaze navyše | spravodajstvo | nitra sme sk

Chcem si požičať

Posledný žiadateľ: Alexandra, Žilina

PaniAlexandra požiadala o 5 000 €

Výhody pôžičky

Vysoké percento schválení

Pôžičky, ktoré sprostredkujeme majú vysoké percento schválených žiadostí.

Okamžité spracovanie žiadosti

Vašu žiadosť okamžite spracuje automatizovaný systém.

Pôžička na mieru do 6 000 €

Nastavte si všetky parametre podľa svojich možností a potrieb.

Referencie

“ Vaša pôžička mi skutočne pomohla, keď som peniaze potrebovala veľmi rýchlo. Už druhý deň som ich držala vo svojich rukách. Vynikajúce riešenie pre nečakané situácie. “

Alexandra, Kladno

Máte záujem o online pôžičku aj vy?

Kliknite na tlačidlo “Chcem si požičať“ a vyberte si pôžičku podľa vašich požiadaviek

Chcem si požičať

Dnes už o pôžičku požiadalo 85 klientov.
Pridajte sa k nim aj vy!

SAV - Slovenská Akadémia Vied
Pri počúvaní historičky PhDr. Daniely Dvořákovej, DrSc. v júlovej vedeckej kaviarni SAVinci si možno aj povzdychnúť: Hradným pánom v polovici 15. storočia nič nechýbalo a niekedy ozaj nevedeli, čo od výmyslu sveta robiť, akú delikatesu si vymyslieť.
Deník N - Nezávislý český deník
Nezávislý český deník. Americká policie upřesnila, že po střelbě u nákupního střediska ve městě El Paso byl zadržen jeden podezřelý.
-Železnice Slovenskej republiky
Sme tu pre Vás od roku 2002, situovaní celkom nenápadne za Prístavným mostom, napriek tomu schopní poskytnúť všetko potrebné k firemným a rodinným podujatiam, či len tak spríjemniť deň výborným obedom. Železničné telekomunikácie Bratislava.
Zvědavec
Nový dokument, který režírovali Yana Yerlashová a nezávislý nizozemský vyšetřovatel Max van der Werff, nepochybně dokazuje, že Ukrajina a její západní partneři udělali vše, co mohli, aby zakryli skutečnou příčinu tragického sestřelení letadla MH17, k
BILLA | Kvalita pre každého
Ak siželáte dostávať náš newsletter, zadajte prosím Vašu e-mailovú adresu. Prihlásením sa na odber newslettera súhlasíte s Vyhlásením o spracovaní osobných údajov.
- Slovenská advokátska komora
Slovenská advokátska komora je stavovská organizácia združujúca slovenských advokátov a advokátskych koncipientov. S takmer takmer 9 000 členmi je najväčšou nezávislou samosprávnou právnickou organizáciou v SR.
- najväčší obchod s počítačmi a elektronikou |
Aj keď k nim trend stále smeruje, chápeme, že mobilné telefóny s veľkým displejom nie sú pre každého. Pokiaľ vás zaujíma, aké výhody sa s malými telefónmi spájajú a aké sú vôbec možnosti ich kúpy, určite článok neprehliadnite, pripravili sme pre vás
Lekáreň Dr.Max
Lekárne Dr.Max nájdete na 305 miestach po celom Slovensku. Vďaka tomu máte lekáreň vždy nablízku – vo veľkom meste, ale aj malej obci. V internetovej lekárni Dr.Max nájdete voľnopredajné lieky, vitamíny, výživové doplnky a kvalitnú kozmetiku svetozná
- najväčší zoznam slovenského internetu
- najväčší zoznam slovenského internetu SPONZORI: • • • • REKLAMA
- portál, kde je vždy najviac ľudí
Dajte domov Vášmu internetu. S portálom nájdete informácie na jednom mieste. Ponúka služby katalógu firiem, bazáru, aktuality, šport, počasie, kalendár a iné.